Tento rok je opět "poznamenán" mateřskou dovolenou Ireny Konývkové, na kterou musela nastoupit i dříve než chtěla, tedy již v listopadu.

Během podzimu se ještě stihli odehrát Šťastní blázni v režii Ireny Konývkové (hráli David Haták, Aleš Háma, Lucie Ruthová, Patricie Pavlicová a další).

A pak už se o výuku dělili žáci Radka Heková, David Haták, Lucie Ruthová a různí herci.

Radka Heková

David Haták

Přesto přes všechno Markéta Ouhelová a Šárka Humlová dokázaly dodělat své texty a uspět v přednesové soutěži tak, že postoupily na národní přehlídku do Mělníka.

A Aleš Háma (za pomoci Hanky Frankové-Hniličkové) byl přijat na pražskou hereckou konzervatoř. V kronice najdeme i jeho popis přijímacích zkoušek, které končí větou:" Díky dramaťáku, za to co jsi mi dal. Bez tebe bych zkoušky neudělal. Vždy budu vzpomínat! Aleš Háma"

Po návratu z mateřské dovolené Irena Konývková dopsala:

Aleši my taky! Neztrať se v tom velkém světě. Držíme Ti palce. A i když o tom třeba ani nebudeš vědět, budeme s Tebou! Zvol si, jakou cestu chceš, jen tu školu, prosím, dodělej! Budeš 1. z Ostrova.

Myslí na Tebe Irena Konývková

(Pozn.r.2005 Aleš školu dodělal! A stal se tak prvním žákem ostrovského dramaťáku, který nemusel hereckou školu složitě dodělávat o několik let později. Díky Aleši)