2007/2008

Úspěchy ve školním roce 2007/2008

ZÁŘÍ

7.9. Myšmaš tří pohádek, Bylo nás pět a Ohnivé show pá Karlovy Vary - 150 let Mosera Odjezd od LDO HOP I: 13.30 hod. Návrat k LDO HOP I: nejpozději do 20.30 hod. Odjezd od LDO HOP II: 20.30 hod. Návrat k LDO HOP II: kolem 00.00 hod.

22.9. Renda -Tajný deník Adriana Molea Jičín, přednes na Dílně dětského přednesu a divadla

28.9.- 30.9. pá-ne DERNIÉRY HOP-HOP II. A HOP-HOP III.

28.9. 19 hod. divadelní sál DK VEČERNÍ MÁJ

29.9. 11 hod. Za oponou JAKO NA MOLU

29.9. 14 hod. MINIDIVIadélko U RYBNÍKU + PRASE 29.9. 15.30hod. MINIDIVIadélko U RYBNÍKU + PRASE 29.9. 17.00hod. MINIDIVadélko TVÉ UCHO JE STARŠÍ NEŽ....... 29.9. 19.00hod. MINIDIVadélko V BLUDIŠTI MÉHO SRDCE 29.9. 23.00hod. náměstí Míru OHNIVÉ SHOW 30.9. 11.30hod. MINIDIVadélko V BLUDIŠTI MÉHO SRDCE s hudbou Jablkoně, tato hudební skupina se představení zúčastní jako diváci Po dobu hraní derniér bude možné v prostorách MINIDIVadélka využít návštěvu čajovny s prohlídkou materiálů z kronik souboru HOP-HOP.

ŘÍJEN

3.-5. Praha - divadlo Disk DAMU - vystoupení Bylo nás pět

11.10. Klobouček, Kluci buci, Brouci - Filmový festival v Ostrově

28.10. DAR PTÁKA OHNIVÁKA A BYLO NÁS PĚT v němčině ne Helmbrechts - Německo (Festival dětského divadla)

Kromě hraní se kluci stihli i pomalovat

OCEŇOVÁNÍ ŽÁKŮ V KOSTELE NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V OSTROVĚ PRIMÁTOREM KARLOVARSKÉHO KRAJE

Oceněno představení Bylo nás pět a V bludišti mého srdce

Zdenda Konývka zde vystupoval, tak za "Bludišťáky", kteří už studují na VŠ převzal cenu

Renda vystupoval za dramatický obor, a to se svým nezapomenutelným Adrianem.

LISTOPAD

23.11. - 25.11. DRADIDLO, FESTIVAL DĚTSKÉHO DIVADLA V LITVÍNOVĚ pá-ne DAR OHNIVÉHO PTÁKA

29.11.-2.12. Nadělení - festival pohybového divadla v Brně čt-ne V bludišti mého srdce

PROSINEC

7.12. Vánoční koncert ZUŠ - divadelní sál DK pátek uvádějí: Kolednice

11.12. Hraní pro školy - MYŠMAŠ tří pohádek, BYLO NÁS PĚT úterý Hraní v 9.00, v 10.00, v 11.00 hod. (konec ve 12 hod.)

12.12. Hraní pro školy a školky - MYŠMAŠ TŘÍ POHÁDEK, BYLO NÁS PĚT středa Hraní v 9.00, v 10.00, v 11.00 hod.

Hraní v knihovně pro veřejnost Klobouček (Adélka, Markétka)

13.12. Hraní pro školy a školky - MYŠMAŠ TŘÍ POHÁDEK, BYLO NÁS PĚT čtvrtek Hraní v 9.00, v 10.00, v 11.00 hod.

15.12. MYŠMAŠ TŘÍ POHÁDEK sobota Červený vrch Praha STD

LEDEN

25.ledna Být či nebýt V. pátek večer monologů a dialogů MINIDIVadélko 18 hod.

7.2. Hraní pro školy Dar ohnivého ptáka čtvrtek (Hraní v 9.00, 10.00 a 11.00 hod.)

8.2. Hraní pro školy Dar ohnivého ptáka pátek (Hraní v 9.00, 10.00 a 11.00 hod.)

Hraní pro veřejnost v 18 hod.

16.2. Kandrdásek - obl. kolo soutěže monologů a dialogů sobota

SOUTĚŽ MONOLOGŮ A DIALOGŮ ZÁPADOČESKÉHO REGIONU KANDRDÁSEK HORŠOVSKÝ TÝN

MONOLOGY KATEGORIE 11-13 LET čestné uznání

MARKÉTA ARANYOSSYOVÁ za monolog tenistky (z knihy Rodičové v síti) 1.místo a postup do celostátního kola

NAZARENO KLUG za monolog adriana moela (z knihy Tajný deník adriana moela)

DIALOGY 1.místo a postup do celostátního kola NAZENO KLUG A JAKUB VELIČKA za dialog Toma a Bena (z knihy Tom Sawyer)

VĚRA TOMANOVÁ A ELIŠKA ROJÍKOVÁ za dialog Ruby a Garnet (z knihy Dvojčata v průšvihu)

LUKÁŠ GOLDMANN A ADÉLA KUBIŠTOVÁ za dialog Toma a Becky (z knihy Tom Sawyer)

KANDRDÁSEK celostátní soutěž monologů a dialogů ČESTNÉ UZNÁNÍ VĚRA TOMANOVÁ A ELIŠKA ROJÍKOVÁ

1.MÍSTO NAZARENO KLUG A JAKUB VELIČKA ADÉLA KUBIŠTOVÁ A LUKÁŠ GOLDMANN

Okresní kolo soutěže v přednesu do 15 let Dětská scéna K. Vary 1. cena bez postupu Adéla Kubištová 1.cena s postupem Markéta Aranyossyová Nazareno Klug Jakub Velička

ÚNOR

21.2. Stollberg Německo Dar ohnivého ptáka čtvrtek HRANÍ PTÁKA V NĚMČINĚ

BŘEZEN

14. 3. Okresní kolo v přednesu pátek

18.3. Bylo nás pět - Praha Divadlo v Celetné úterý

26.3.-27.3. Návštěva německého divadelního souboru z Coburgu

Program: středa 26.3 17.30 Dar ohnivého ptáka v němčině Za oponou

čtvrtek 27.3. 9.00 -12.15 společné semináře s německým souborem v dramaťáku (žonglování,pantomima)

15.00 vystoupení německého souboru

29.3. Celostátní kolo soutěže monologů a dialogů Brandýs n.L. sobota (Kuba+Renda, Eliška+Věrka, Áďa+Lukáš)

DUBEN

11.4.-13.4. Dar ohnivého ptáka pá-ne Stříbro - krajské kolo Dětské scény

Krajské kolo soutěže v přednesu do 15 let Dětská scéna

Čestné uznání Markéta Aranyossyová

1.cena s postupem Nazareno Klug Jakub Velička

25.4.-27.4. V bludišti mého srdce Kolín Otevřeno                     celostátní kolo soutěže pohybového divadla nominace a postup

KOLÍN - OTEVŘENO

Byli jsme doporučeni na celostátní soutěž pohybového divadla a pantomimy s představením

V bludišti mého srdce

RADIM BĚLOHLÁVEK, LUBOMÍR FRÝZL, dále hrají a nejsou vidět: ANTONÍN KANDRIK, JONÁŠ KONÝVKA, ONDŘEJ ŠULC, JITKA TOMANOVÁ, zvuk:OLGA TOMANOVÁ, světla:TEREZA KVAPILOVÁ (techničky ze souboru Na poslední chvíli nám vypomohli, protože Irča byla s "malými" na Hollawindu"

23.4.-27.4. Dar ohnivého ptáka Itálie Hollawind  mezinárodní divadelní festival

Hollawind

Festivaly nemohou být za sebou, ale ve stejný čas. Zatímco velcí jedou do Kolína, my mladší vyjíždíme na mezinárodní festival do Itálie. Tady se má završit náš projekt Pohádka. Moc jsme čekali na představení Italů, jaký bude Dar ohnivého ptáka, co s předlohou udělali. Zklamání bylo veliké. Nic. Puberta ovládla jejich soubor a představení nedodělali. I to se stává.

Klasická místa, klasické fotografie - Radnice Alpy na horizontu U Havlíčka
Po návratu jsme ještě zvládli Skluz festival vysokoškoláků hráli jsme Charmse Příjemné je, že festival organizují veliký z Naposlední chvíli, a tak si ho užíváme naplno. Velké díky Lucce Veličkové a "jejím holkám", bylo to moc fajn. Tradiční oceňování Cenu Mladý talent pro Adélku Kubištovou a pak už vystoupení se Smíšeným orchestrem Piráti z Karibiku

ČERVEN

5.6. V BLUDIŠTI MÉHO SRDCE V BRNĚ